Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Fruit Snack Cereal Bars Blueberry 12+ Months 8 Pack 128g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Fruit Snack Cereal Bars Blueberry 12+ Months 8 Pack 128g
Snacks & Confectionery
Fruit Snack Cereal Bars Blueberry 12+ Months 8 Pack 128g
128g · MAMIA
Aldi
$3.99
$3.12 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.99
Lowest
$3.99
Highest
$3.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
90g
$2.66 / 100g
Best value per 100g
$2.39
90g
$2.66 / 100g
$2.39
90g
$2.66 / 100g
$2.39
128g
$3.12 / 100g
Viewing
$3.99
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
MAMIA
Size
128g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chocolate Custard 6 Months
at Coles
120g
$2.30
$1.92 / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart
Aldi
$3.99
Add from Aldi