Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Custard 6 Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Chocolate Custard 6 Months
Snacks & Confectionery
Chocolate Custard 6 Months
120g · Rafferty's Garden
Coles
$2.30
$1.92 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.30
Lowest
$2.30
Highest
$2.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
12g
$18.33 / 100g
$2.20
120g
$1.92 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.30
128g
$3.52 / 100g
$4.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Rafferty's Garden
Size
120g
Store brand
No
Coles
$2.30
Add from Coles