Apple & Raisin with Yogurt Fruit & Oat Bars 12+ Months 6 Pack 90gat Aldi90g$2.39$2.66 / 100g$15.68 less per 100gAdd to cart
Apricot Flavoured Fruit & Oat Bars 12+ Months 6 Pack 90gat Aldi90g$2.39$2.66 / 100g$15.68 less per 100g
Strawberry Fruit & Oat Bars 12+ Months 6 Pack 90gat Aldi90g$2.39$2.66 / 100g$15.68 less per 100gAdd to cart
Apple Fruit Snack Cereal Bars 12+ Months 8 Pack 128gat Aldi128g$3.99$3.12 / 100g$15.22 less per 100gAdd to cart