Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nan Comfort 2 Follow-on Baby Formula From 6-12 Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Nan Comfort 2 Follow-on Baby Formula From 6-12 Months
Baby & Kids
Nan Comfort 2 Follow-on Baby Formula From 6-12 Months
800g · Nestle
Coles
$21.00
$2.63 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$21.00
Lowest
$21.00
Highest
$21.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$3.45 / 100g
$6.90
200g
$3.45 / 100g
$6.90
800g
$2.63 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$21.00
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Nestle
Size
800g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$1.83 less per 100g
Add to cart
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$1.83 less per 100g
Coles
$21.00
Add from Coles
Add to cart
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$1.83 less per 100g
Add to cart
Banana Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$1.83 less per 100g
Add to cart