Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cerelac Baby Rice Cereal Baby Food From 4 Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Cerelac Baby Rice Cereal Baby Food From 4 Months
Baby & Kids
Cerelac Baby Rice Cereal Baby Food From 4 Months
200g · Nestle
Coles
$6.90
$3.45 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.90
Lowest
$6.90
Highest
$6.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$3.45 / 100g
Viewing
$6.90
800g
$2.63 / 100g
Best value per 100g
$21.00
800g
$4.75 / 100g
$38.00
800g
$3.63 / 100g
$29.00
800g
$3.63 / 100g
$29.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$2.66 less per 100g
Add to cart
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$2.66 less per 100g
Coles
$6.90
Add from Coles
Baby & Kids
Brand
Nestle
Size
200g
Store brand
No
Add to cart
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$2.66 less per 100g
Add to cart
Banana Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
$2.66 less per 100g
Add to cart