Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lamb Pumpkin + Sweet Potato Baby Food Jar 6+ Months | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Lamb Pumpkin + Sweet Potato Baby Food Jar 6+ Months
Coles
Woolworths
Baby & Kids
At 2 stores
Lamb Pumpkin + Sweet Potato Baby Food Jar 6+ Months
170g · Heinz
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · 94.1c / 100g
$1.60
Coles
This one
$1.60
94.1c / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Heinz Lamb Pumpkin + Sweet Potato Baby Food Jar 6+ Months · 170g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$1.60
Lowest
$1.60
Highest
$1.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
110g
$1.09 / 100g
$1.20
110g
$1.09 / 100g
$1.20
120g
$1.33 / 100g
$1.60
120g
$1.33 / 100g
$1.60
120g
$1.33 / 100g
$1.60
170g
94.1c / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Apple & Oatmeal 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
15c less per 100g
Add to cart
Chocolate Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
15c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$1.60
Add from Coles
$1.60
94.1c / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Best value per 100g
Viewing
$1.60
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Heinz
Size
170g
Store brand
No
Vanilla Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
15c less per 100g
Add to cart
Banana Custard 6+ Months Baby Food 120g
at Aldi
120g
$0.95
79.2c / 100g
15c less per 100g
Add to cart