Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mild Hungarian Style Salami 4 Pack, 320g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Mild Hungarian Style Salami 4 Pack, 320g
Meat & Seafood
Mild Hungarian Style Salami 4 Pack, 320g
320g · BERG
Aldi
$6.99
$2.18 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.99
Lowest
$6.99
Highest
$6.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$2.49 / 100g
$2.49
100g
$2.49 / 100g
$2.49
100g
$3.79 / 100g
$3.79
100g
$3.79 / 100g
$3.79
200g
$2.75 / 100g
$5.49
320g
$2.18 / 100g
Best value per 100g
Aldi
$6.99
Add from Aldi
Viewing
$6.99
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
BERG
Size
320g
Store brand
No