Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mild Milano Sliced Salami 100g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Mild Milano Sliced Salami 100g
Meat & Seafood
Mild Milano Sliced Salami 100g
100g · BERG
Aldi
$3.79
$3.79 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$3.79
Lowest
$3.79
Highest
$3.79
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$3.79 / 100g
Viewing
$3.79
200g
$2.75 / 100g
$5.49
320g
$2.18 / 100g
Best value per 100g
$6.99
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
BERG
Size
100g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Mild Hungarian Salami
at Coles
160g
$3.90
$6.60
$2.44 / 100g
$1.35 less per 100g
Add to cart
Special
Italian Style Shaved Salami
at Coles
160g
$3.90
Aldi
$3.79
Add from Aldi
$6.60
$2.44 / 100g
$1.35 less per 100g
Add to cart
Special
Salami Pepperoni Shaved
at Coles
160g
$3.90
$6.60
$2.44 / 100g
$1.35 less per 100g
Add to cart
Mild Hungarian Salami
at Coles
320g
$9.50
$2.97 / 100g
82.1c less per 100g
Add to cart