Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Dill Fresh Herb | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Dill Fresh Herb
Other
Woolworths own brand
Woolworths Dill Fresh Herb
15g · Woolworths
Woolworths
$3.30
$22.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.30
Lowest
$3.30
Highest
$3.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
10g
$33.00 / 100g
$3.30
10g
$33.00 / 100g
$3.30
10g
$33.00 / 100g
$3.30
10g
$33.00 / 100g
$3.30
15g
$22.00 / 100g
Viewing
$3.30
30g
$11.00 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special Herb Mayo
at Coles
350g
$3.20
91.4c / 100g
$21.09 less per 100g
Add to cart
Special
Stix Sherbert Fizz Raspberry
at Coles
200g
$3.50
$5.00
$1.75 / 100g
$20.25 less per 100g
Woolworths
$3.30
Add from Woolies
$3.30
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
15g
Store brand
Woolworths
Add to cart
Special
Stix Sherbert Fizz Mixed
at Coles
200g
$3.50
$5.00
$1.75 / 100g
$20.25 less per 100g
Add to cart
Wizz Fizz Sherbert
at Coles
144g
$3.50
$2.43 / 100g
$19.57 less per 100g
Add to cart