Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Just Veg. Carrot Sticks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Just Veg. Carrot Sticks
Fruit & Veg
Just Veg. Carrot Sticks
300g · Just Veg.
Woolworths
$3.50
$1.17 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.47 / 100g
$2.20
300g
$1.17 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Just Veg.
Size
300g
Store brand
No
Woolworths
$3.50
Add from Woolies