Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Just Veg. Carrot Sticks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Just Veg. Carrot Sticks
Fruit & Veg
Just Veg. Carrot Sticks
150g · Just Veg.
Woolworths
$2.20
$1.47 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.20
Lowest
$2.20
Highest
$2.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$1.47 / 100g
Viewing
$2.20
300g
$1.17 / 100g
Best value per 100g
$3.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Just Veg.
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Celery Sticks 300g
at Aldi
300g
$3.99
$1.33 / 100g
13.7c less per 100g
Add to cart
Fresh Celery Sticks Prepacked
at Coles
300g
$4.00
$1.33 / 100g
13.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.20
Add from Woolies