Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Certified Organic Baby Spinach | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Macro Certified Organic Baby Spinach
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Macro Certified Organic Baby Spinach
100g · Macro
Woolworths
$4.90
$4.90 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Macro
Size
100g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spinach & Ricotta Agnolotti 625g
at Aldi
625g
$4.79
76.6c / 100g
$4.13 less per 100g
Add to cart
Spinach & Ricotta Triangles 360g
at Aldi
360g
$2.99
83.1c / 100g
$4.07 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.90
Add from Woolies
Australian Spinach
at Coles
400g
$4.00
$1.00 / 100g
$3.90 less per 100g
Add to cart
Spinach & Ricotta Cannelloni
at Coles
1.2kg
$16.00
$1.33 / 100g
$3.57 less per 100g
Add to cart