Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Kaffir Lime Leaf Fresh Herb Punnet | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Kaffir Lime Leaf Fresh Herb Punnet
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Kaffir Lime Leaf Fresh Herb Punnet
10g · Woolworths
Woolworths
$3.30
$33.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.30
Lowest
$3.30
Highest
$3.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
10g
$33.00 / 100g
Viewing
$3.30
200g
$2.00 / 100g
$4.00
250g
$1.20 / 100g
$3.00
250g
$1.20 / 100g
$3.00
500g
$1.18 / 100g
$5.90
1kg
49c / 100g
Best value per 100g
Woolworths
$3.30
Add from Woolies
$4.90
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
10g
Store brand
Woolworths