Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Certified Organic Salad Mix | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Macro Certified Organic Salad Mix
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Macro Certified Organic Salad Mix
100g · Macro
Woolworths
$4.40
$4.40 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.40
Lowest
$4.40
Highest
$4.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$4.40 / 100g
Viewing
$4.40
400g
$1.73 / 100g
Best value per 100g
$6.90
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Macro
Size
100g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mixed Herb Crushed Tomatoes
at Coles
400g
$1.30
32.5c / 100g
$4.08 less per 100g
Add to cart
Mixed Dried Fruit 1kg
at Aldi
1kg
$6.99
69.9c / 100g
$3.70 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.40
Add from Woolies
Dried Fruit Mixed
at Coles
1kg
$7.00
70c / 100g
$3.70 less per 100g
Add to cart
Mixed Vegetables
at Coles
420g
$3.00
71.4c / 100g
$3.69 less per 100g
Add to cart