Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Green Cayenne Chilli Punnet | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Green Cayenne Chilli Punnet
Other
Woolworths own brand
Woolworths Green Cayenne Chilli Punnet
50g · Woolworths
Woolworths
$3.90
$7.80 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
10g
$33.00 / 100g
$3.30
10g
$33.00 / 100g
$3.30
15g
$22.00 / 100g
$3.30
30g
$11.00 / 100g
$3.30
50g
$7.80 / 100g
Viewing
$3.90
400g
$1.15 / 100g
Best value per 100g
Woolworths
$3.90
Add from Woolies
$4.60
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
50g
Store brand
Woolworths