Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Beef Mince | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Beef Mince
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Beef Mince
1kg · Woolworths
Woolworths
$15.00
$1.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$15.00
Lowest
$15.00
Highest
$15.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.96 / 100g
$9.80
500g
$1.25 / 100g
Best value per 100g
$6.25
500g
$1.96 / 100g
$9.80
500g
$1.54 / 100g
$7.70
500g
$1.50 / 100g
$7.50
1kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
RSPCA Approved Chicken Breast Mince 1kg
at Aldi
1kg
$9.49
94.9c / 100g
55.1c less per 100g
Add to cart
RSPCA Approved Chicken Mince 500g
at Aldi
500g
$4.99
99.8c / 100g
50.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$15.00
Add from Woolies
$1.50 / 100g
Viewing
$15.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths
Pork Mince 800g
at Aldi
800g
$7.99
99.9c / 100g
50.1c less per 100g
Add to cart
Sausage Mince
at Coles
500g
$5.50
$1.10 / 100g
40c less per 100g
Add to cart