Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths RSPCA Approved Chicken Breast Fillets | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths RSPCA Approved Chicken Breast Fillets
Coles
Woolworths
Aldi
Meat & Seafood
At 3 stores
Woolworths own brand
Woolworths RSPCA Approved Chicken Breast Fillets
650g · Woolworths
Cheapest at Coles
41% less per 100g than Woolworths · 85c / 100g
$17.00
Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Fillet Value Pack · 2kg
$17.00
85c / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$9.40
Lowest
$9.40
Highest
$9.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$5.50 / 100g
$11.00
270g
$5.19 / 100g
$14.00
320g
$4.38 / 100g
$14.00
500g
$1.80 / 100g
$9.00
550g
$1.80 / 100g
$9.90
650g
Cheapest · Coles
$17.00
Add from Coles
This one
$9.40
$1.45 / 100g
Add from Woolies
Aldi
RSPCA Approved Chicken Breast Value Pack per kg · 2.2kg
$19.78
89.9c / 100g
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
$1.45 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$9.40
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
650g
Store brand
Woolworths