Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
D'Orsogna Bacon Streaky | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
D'Orsogna Bacon Streaky
Meat & Seafood
D'Orsogna Bacon Streaky
200g · D'Orsogna
Woolworths
$8.40
$4.20 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.40
Lowest
$8.40
Highest
$8.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$4.20 / 100g
Viewing
$8.40
500g
$2.64 / 100g
$13.20
500g
$2.64 / 100g
$13.20
750g
$2.93 / 100g
$22.00
1kg
$2.30 / 100g
Best value per 100g
$23.00
1kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Streaky Bacon
at Coles
650g
$12.50
$16.80
$1.92 / 100g
$2.28 less per 100g
Add to cart
Streaky Bacon 200g
at Aldi
200g
$3.99
$2.00 / 100g
$2.21 less per 100g
Woolworths
$8.40
Add from Woolies
$2.30 / 100g
$23.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
D'Orsogna
Size
200g
Store brand
No
Add to cart
Streaky Bacon Maple Flavoured 200g
at Aldi
200g
$4.49
$2.25 / 100g
$1.96 less per 100g
Add to cart
Rindless Streaky Bacon
at Coles
200g
$6.20
$3.10 / 100g
$1.10 less per 100g
Add to cart