Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
D'Orsogna Maple Streaky Bacon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
D'Orsogna Maple Streaky Bacon
Meat & Seafood
D'Orsogna Maple Streaky Bacon
500g · D'Orsogna
Woolworths
$13.20
$16.50
$2.64 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$13.20
Lowest
$13.20
Highest
$13.20
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$4.20 / 100g
$8.40
200g
$4.20 / 100g
$8.40
500g
$2.64 / 100g
Viewing
$13.20
750g
$2.93 / 100g
$22.00
1kg
$2.20 / 100g
Best value per 100g
$22.00
1kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Bacon 750g
at Aldi
750g
$6.49
86.5c / 100g
$1.77 less per 100g
Add to cart
Chicken & Bacon Macaroni Cheese 1.1kg
at Aldi
1.1kg
$9.99
90.8c / 100g
$1.73 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$13.20
Add from Woolies
$2.20 / 100g
$22.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
D'Orsogna
Size
500g
Store brand
No
Short Cut Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.64 less per 100g
Add to cart
Middle Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.64 less per 100g
Add to cart