Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Scotch Fillet Pork | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Scotch Fillet Pork
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Scotch Fillet Pork
600g · Woolworths
Woolworths
$10.00
$11.00
$1.67 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.25 / 100g
$6.25
500g
$1.50 / 100g
$7.50
500g
$1.60 / 100g
$8.00
550g
$1.18 / 100g
$6.50
600g
$1.67 / 100g
Viewing
$10.00
800g
$1.10 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Whole Pork Leg Roast Boneless
at Coles
4.52kg
$33.90
75c / 100g
91.7c less per 100g
Add to cart
Pork Sausages 500g
at Aldi
500g
$3.89
77.8c / 100g
88.9c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
$8.80
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
600g
Store brand
Woolworths
Boneless Pork Shoulder Roast per kg
at Aldi
2kg
$15.98
79.9c / 100g
86.8c less per 100g
Add to cart
Pork Bbq Sausages 8 Pack
at Coles
560g
$4.80
85.7c / 100g
81c less per 100g
Add to cart