Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Whole Pork Leg Roast Boneless | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Whole Pork Leg Roast Boneless
Meat & Seafood
Coles own brand
Whole Pork Leg Roast Boneless
4.52kg · Coles
Coles
$33.90
75c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$33.90
Lowest
$33.90
Highest
$33.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1kg
$1.00 / 100g
$10.00
1kg
$1.00 / 100g
$10.00
1.08kg
$2.30 / 100g
$24.84
1.3kg
$1.40 / 100g
$18.20
2.6kg
$1.00 / 100g
$26.00
4.52kg
75c / 100g
Best value per 100g
Coles
$33.90
Add from Coles
Viewing
$33.90
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
4.52kg
Store brand
Coles