Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Zeus Street Greek Souvlaki Chicken Strips | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Zeus Street Greek Souvlaki Chicken Strips
Meat & Seafood
Zeus Street Greek Souvlaki Chicken Strips
500g · Zeus Street Greek
Woolworths
$10.00
$2.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
450g
$2.78 / 100g
$12.50
500g
$2.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$10.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Zeus Street Greek
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sundried Tomato Strips 280g
at Aldi
280g
$2.49
88.9c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart
Special
Deli Style White Corn Strips
at Coles
500g
$6.35
$7.50
$1.27 / 100g
73c less per 100g
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
Add to cart