Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Zeus Street Greek Beef Strips Greek Style With Lemon Herb | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Zeus Street Greek Beef Strips Greek Style With Lemon Herb
Meat & Seafood
Zeus Street Greek Beef Strips Greek Style With Lemon Herb
450g · Zeus Street Greek
Woolworths
$12.50
$14.00
$2.78 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.50
Lowest
$12.50
Highest
$12.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Zeus Street Greek
Size
450g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Herb & Garlic Rissoles 540g
at Aldi
540g
$4.99
92.4c / 100g
$1.85 less per 100g
Add to cart
Herb & Garlic Beef Sausages 500g
at Aldi
500g
$4.99
99.8c / 100g
$1.78 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$12.50
Add from Woolies
Special
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless Herb & Garlic
at Coles
1kg
$10.00
$11.50
$1.00 / 100g
$1.78 less per 100g
Add to cart
Beef Garlic & Herb Sausages
at Coles
550g
$6.50
$1.18 / 100g
$1.60 less per 100g
Add to cart