Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Primo Middle Rindless Bacon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Primo Middle Rindless Bacon
Meat & Seafood
Primo Middle Rindless Bacon
250g · Primo
Woolworths
$6.80
$2.72 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.80
Lowest
$6.80
Highest
$6.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$3.40 / 100g
$6.80
250g
$2.72 / 100g
Viewing
$6.80
350g
$2.74 / 100g
$9.60
350g
$1.94 / 100g
$6.80
750g
$1.67 / 100g
$12.50
750g
$1.12 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Bacon 750g
at Aldi
750g
$6.49
86.5c / 100g
$1.85 less per 100g
Add to cart
Chicken & Bacon Macaroni Cheese 1.1kg
at Aldi
1.1kg
$9.99
90.8c / 100g
$1.81 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.80
Add from Woolies
$8.40
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Primo
Size
250g
Store brand
No
Short Cut Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.72 less per 100g
Add to cart
Middle Bacon 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
$1.72 less per 100g
Add to cart