Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Jumbo Cooked Prawn | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Jumbo Cooked Prawn
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Jumbo Cooked Prawn
500g · Woolworths
Woolworths
$20.00
$22.00
$4.00 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$20.00
Lowest
$20.00
Highest
$20.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
220g
$4.55 / 100g
$10.00
220g
$4.55 / 100g
$10.00
220g
$4.55 / 100g
$10.00
500g
$4.00 / 100g
Viewing
$20.00
1kg
$2.80 / 100g
Best value per 100g
$28.00
1kg
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Pork Prawn & Mushroom Siu Mai
at Coles
300g
$4.25
$8.50
$1.42 / 100g
$2.58 less per 100g
Add to cart
Prawns In Brine
at Coles
200g
$3.60
$1.80 / 100g
$2.20 less per 100g
Woolworths
$20.00
Add from Woolies
$3.00 / 100g
$30.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
500g
Store brand
Woolworths
Add to cart
Garlic Prawn Arancini
at Coles
400g
$10.00
$2.50 / 100g
$1.50 less per 100g
Add to cart
Cooked Tiger Prawns
at Coles
1kg
$26.50
$2.65 / 100g
$1.35 less per 100g
Add to cart