Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
D'Orsogna Triple Smoked Leg Ham | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
D'Orsogna Triple Smoked Leg Ham
Meat & Seafood
D'Orsogna Triple Smoked Leg Ham
850g · D'Orsogna
Woolworths
$15.75
$19.00
$1.85 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$15.75
Lowest
$15.75
Highest
$15.75
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
700g
$2.43 / 100g
$17.00
850g
$1.85 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$15.75
1kg
$2.20 / 100g
$22.00
1kg
$2.80 / 100g
$28.00
1kg
$2.90 / 100g
$29.00
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Ham And Chicken Luncheon
at Coles
1kg
$5.00
50c / 100g
$1.35 less per 100g
Add to cart
Special
Ham & Cheese Tortellini
at Coles
600g
$3.00
$6.00
50c / 100g
$1.35 less per 100g
Woolworths
$15.75
Add from Woolies
Aisle
Meat & Seafood
Brand
D'Orsogna
Size
850g
Store brand
No
Add to cart
Spiced Ham 340g
at Aldi
340g
$3.29
96.8c / 100g
88.5c less per 100g
Add to cart
Beechwood Smoked Picnic Ham
at Coles
2.7kg
$27.00
$1.00 / 100g
85.3c less per 100g
Add to cart