Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Helga's Plus+ Lower Carb 5 Seed Bread Loaf | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Helga's Plus+ Lower Carb 5 Seed Bread Loaf
Bakery
Helga's Plus+ Lower Carb 5 Seed Bread Loaf
700g · Helga's
Woolworths
$5.80
82.9c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.80
Lowest
$5.80
Highest
$5.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
335g
$1.13 / 100g
$3.80
360g
$1.06 / 100g
$3.80
650g
80c / 100g
$5.20
680g
85.3c / 100g
$5.80
700g
82.9c / 100g
Viewing
$5.80
800g
65c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
White Loaf 800g
at Aldi
800g
$2.99
37.4c / 100g
45.5c less per 100g
Add to cart
Wholemeal Loaf 800g
at Aldi
800g
$2.99
37.4c / 100g
45.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.80
Add from Woolies
$5.20
Details
Aisle
Bakery
Brand
Helga's
Size
700g
Store brand
No
White Sandwich Loaf
at Coles
650g
$2.50
38.5c / 100g
44.4c less per 100g
Add to cart
Soft Wholemeal Sandwich Loaf
at Coles
650g
$2.80
43.1c / 100g
39.8c less per 100g
Add to cart