Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Helga's Traditional Wholemeal Mini Loaf | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Helga's Traditional Wholemeal Mini Loaf
Bakery
Helga's Traditional Wholemeal Mini Loaf
360g · Helga's
Woolworths
$3.80
$4.20
$1.06 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
360g
$1.06 / 100g
Viewing
$3.80
650g
80c / 100g
$5.20
700g
74.3c / 100g
$5.20
700g
84.3c / 100g
$5.90
700g
82.9c / 100g
$5.80
800g
65c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
White Loaf 800g
at Aldi
800g
$2.99
37.4c / 100g
68.2c less per 100g
Add to cart
Wholemeal Loaf 800g
at Aldi
800g
$2.99
37.4c / 100g
68.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.80
Add from Woolies
$5.20
Details
Aisle
Bakery
Brand
Helga's
Size
360g
Store brand
No
White Sandwich Loaf
at Coles
650g
$2.50
38.5c / 100g
67.1c less per 100g
Add to cart
Soft Wholemeal Sandwich Loaf
at Coles
650g
$2.80
43.1c / 100g
62.5c less per 100g
Add to cart