Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Christmas Fruit Pudding Pudding | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Christmas Fruit Pudding Pudding
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Christmas Fruit Pudding Pudding
100g · Woolworths
Woolworths
$3.00
$3.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$3.00 / 100g
Viewing
$3.00
400g
$2.00 / 100g
$8.00
700g
$1.14 / 100g
Best value per 100g
$8.00
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
100g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Overnight Chia Pudding Mango & Coconut
at Coles
210g
$5.50
$2.62 / 100g
38.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.00
Add from Woolies