Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Free From Gluten Christmas Fruit Pudding | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Free From Gluten Christmas Fruit Pudding
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Free From Gluten Christmas Fruit Pudding
400g · Woolworths
Woolworths
$8.00
$2.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$3.00 / 100g
$3.00
100g
$4.00 / 100g
$4.00
400g
$2.00 / 100g
Viewing
$8.00
700g
$1.14 / 100g
Best value per 100g
$8.00
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
400g
Store brand
Woolworths
Woolworths
$8.00
Add from Woolies