Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Caramel Bar Slice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Woolworths Caramel Bar Slice
Snacks & Confectionery
Woolworths own brand
Woolworths Caramel Bar Slice
260g · Woolworths
Woolworths
$8.00
$3.08 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.00
Lowest
$8.00
Highest
$8.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
260g
$3.08 / 100g
Viewing
$8.00
280g
$2.86 / 100g
Best value per 100g
$8.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Woolworths
Size
260g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chocolate Chip Brioche Sliced Loaf 500g
at Aldi
500g
$4.49
89.8c / 100g
$2.18 less per 100g
Add to cart
Chocolate Mud Cake Slices 5 Pack
at Coles
500g
$5.75
$1.15 / 100g
$1.93 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.00
Add from Woolies
Special
Orange Slice Cream Biscuits
at Coles
250g
$3.00
$4.00
$1.20 / 100g
$1.88 less per 100g
Add to cart
Chocolate Party Cake 16 Slices
at Coles
700g
$11.00
$1.57 / 100g
$1.51 less per 100g
Add to cart