Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Salted Caramel Pudding | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Salted Caramel Pudding
Other
Woolworths own brand
Woolworths Salted Caramel Pudding
100g · Woolworths
Woolworths
$4.00
$4.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
100g
$4.00 / 100g
Viewing
$4.00
500g
$1.60 / 100g
$8.00
700g
85.7c / 100g
Best value per 100g
$6.00
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
100g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Christmas Traditional Pudding
at Coles
700g
$6.00
85.7c / 100g
$3.14 less per 100g
Add to cart
Special
Sticky Date Pudding Mix
at Coles
260g
$2.35
$3.90
90.4c / 100g
$3.10 less per 100g
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Add to cart
Mixed Mini Pudding 25 Pack
at Coles
375g
$3.50
93.3c / 100g
$3.07 less per 100g
Add to cart
Assorted Pudding 6 Pieces
at Coles
480g
$5.00
$1.04 / 100g
$2.96 less per 100g
Add to cart