Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths White Chocolate Hazelnut Cheesecake | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Woolworths White Chocolate Hazelnut Cheesecake
Snacks & Confectionery
Woolworths own brand
Woolworths White Chocolate Hazelnut Cheesecake
700g · Woolworths
Woolworths
$23.00
$3.29 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$23.00
Lowest
$23.00
Highest
$23.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
675g
$2.00 / 100g
Best value per 100g
$13.50
700g
$3.29 / 100g
Viewing
$23.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Woolworths
Size
700g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Passionfruit Cheesecake Bar
at Coles
520g
$14.00
$2.69 / 100g
59.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$23.00
Add from Woolies