Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Thomas Dux Brie Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Thomas Dux Brie Cheese
Dairy & Eggs
Thomas Dux Brie Cheese
125g · Thomas Dux
Woolworths
$2.70
$2.16 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.70
Lowest
$2.70
Highest
$2.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Thomas Dux
Size
125g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cauliflower Cheese Bake
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
$1.26 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.70
Add from Woolies
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
$1.23 less per 100g
Add to cart
Spreadable Cream Cheese 250g
at Aldi
250g
$2.39
95.6c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart