Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hillview Mozzarella Shredded Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Hillview Mozzarella Shredded Cheese
Dairy & Eggs
Hillview Mozzarella Shredded Cheese
700g · Hillview
Woolworths
$9.30
$1.33 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.30
Lowest
$9.30
Highest
$9.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
432g
88c / 100g
Best value per 100g
$3.80
432g
88c / 100g
$3.80
700g
$1.33 / 100g
Viewing
$9.30
1kg
93c / 100g
$9.30
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Hillview
Size
700g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cauliflower Cheese Bake
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
50.4c less per 100g
Add to cart
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
43c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$9.30
Add from Woolies
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
39.9c less per 100g
Add to cart
Spreadable Cream Cheese 250g
at Aldi
250g
$2.39
95.6c / 100g
37.3c less per 100g
Add to cart