Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chobani Greek Yoghurt Vanilla | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Chobani Greek Yoghurt Vanilla
Dairy & Eggs
Chobani Greek Yoghurt Vanilla
160g · Chobani
Woolworths
$3.00
$1.88 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
140g
$2.93 / 100g
$4.10
140g
$2.14 / 100g
$3.00
140g
$2.14 / 100g
$3.00
140g
$2.14 / 100g
$3.00
160g
$1.88 / 100g
Viewing
$3.00
907g
97c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$1.45 less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$1.45 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.00
Add from Woolies
$8.80
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Chobani
Size
160g
Store brand
No
Peach & Mango Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
$1.45 less per 100g
Add to cart
Greek Style Natural Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
$1.43 less per 100g
Add to cart