Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Farmers Union Natural Greek Style Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Farmers Union Natural Greek Style Yoghurt
Dairy & Eggs
Farmers Union Natural Greek Style Yoghurt
500g · Farmers Union
Woolworths
$5.30
$1.06 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.30
Lowest
$5.30
Highest
$5.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
130g
$2.23 / 100g
$2.90
130g
$2.23 / 100g
$2.90
130g
$2.23 / 100g
$2.90
130g
$2.23 / 100g
$2.90
500g
$1.06 / 100g
Viewing
$5.30
1kg
75c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
63.5c less per 100g
Add to cart
Strawberry Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
63.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.30
Add from Woolies
$7.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Farmers Union
Size
500g
Store brand
No
Peach & Mango Yoghurt
at Coles
1kg
$4.25
42.5c / 100g
63.5c less per 100g
Add to cart
Greek Style Natural Yoghurt
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
61c less per 100g
Add to cart