Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Thomas Dux Triple Cream Brie | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Thomas Dux Triple Cream Brie
Dairy & Eggs
Thomas Dux Triple Cream Brie
200g · Thomas Dux
Woolworths
$5.50
$2.75 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$2.16 / 100g
Best value per 100g
$2.70
125g
$3.20 / 100g
$4.00
125g
$2.80 / 100g
$3.50
200g
$2.75 / 100g
Viewing
$5.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Thomas Dux
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Brie 125g
at Aldi
125g
$2.49
$1.99 / 100g
75.8c less per 100g
Add to cart
Cheese Brie Wrapped
at Coles
125g
$3.00
$2.40 / 100g
35c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
Triple Cream Brie Cheese 200g
at Aldi
200g
$4.99
$2.50 / 100g
25.5c less per 100g
Add to cart