Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nuffin Chive & Onion Dip | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Nuffin Chive & Onion Dip
Coles
Woolworths
Snacks & Confectionery
At 2 stores
Nuffin Chive & Onion Dip
200g · Nuffin
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $2.50 / 100g
$5.00
Coles
Chive & Onion Dip · 200g
$5.00
$2.50 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$6.00 / 100g
$3.00
50g
$6.00 / 100g
$3.00
50g
$6.00 / 100g
$3.00
200g
$2.50 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Nuffin
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hommus Dip 1kg
at Aldi
1kg
$5.79
57.9c / 100g
$1.92 less per 100g
Add to cart
Salsa Dip Medium 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
$1.90 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$5.00
Add from Coles
$5.00
$2.50 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Salsa Dip Mild 300g
at Aldi
300g
$1.79
59.7c / 100g
$1.90 less per 100g
Add to cart
Hommus DIP
at Coles
1kg
$6.30
63c / 100g
$1.87 less per 100g
Add to cart