Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mushrooms Flat Large Loose | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Mushrooms Flat Large Loose
Fruit & Veg
Mushrooms Flat Large Loose
1kg
Woolworths
$13.50
$1.35 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$13.50
Lowest
$13.50
Highest
$13.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Size
1kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Carrots Loose
at Coles
170g
$0.44
25.9c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Loose Brown Onions
at Coles
200g
$0.84
42c / 100g
93c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$13.50
Add from Woolies
Creme Gold Washed Potatoes Loose
at Coles
150g
$0.75
50c / 100g
85c less per 100g
Add to cart
Red Royale Potatoes Loose
at Coles
170g
$0.85
50c / 100g
85c less per 100g
Add to cart