Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Red Royale Potatoes Loose | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Red Royale Potatoes Loose
Fruit & Veg
Coles own brand
Red Royale Potatoes Loose
170g · Coles
Coles
$0.85
50c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$0.85
Lowest
$0.85
Highest
$0.85
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
60g
$3.30 / 100g
$1.98
150g
50c / 100g
$0.75
170g
50c / 100g
Viewing
$0.85
200g
42c / 100g
Best value per 100g
$0.84
220g
89.1c / 100g
$1.96
220g
Coles
$0.85
Add from Coles
79.1c / 100g
$1.74
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
170g
Store brand
Coles