Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kraft Singles Original ORIGINAL | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Kraft Singles Original ORIGINAL
Other
Kraft Singles Original ORIGINAL
432g · Kraft
Woolworths
$6.90
$9.60
$1.60 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.90
Lowest
$6.90
Highest
$6.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
216g
$2.59 / 100g
$5.60
432g
$1.60 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.90
Details
Aisle
Other
Brand
Kraft
Size
432g
Store brand
No
Woolworths
$6.90
Add from Woolies