Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kraft Singles Original ORIGINAL | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Kraft Singles Original ORIGINAL
Other
Kraft Singles Original ORIGINAL
216g · Kraft
Woolworths
$5.60
$2.59 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.60
Lowest
$5.60
Highest
$5.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
216g
$2.59 / 100g
Viewing
$5.60
432g
$1.60 / 100g
Best value per 100g
$6.90
432g
$1.60 / 100g
$6.90
Details
Aisle
Other
Brand
Kraft
Size
216g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Singles Tzatziki Classic 3x60g
at Coles
180g
$4.50
$2.50 / 100g
9.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.60
Add from Woolies