Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bulla Sour Cream Light | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Bulla Sour Cream Light
Dairy & Eggs
Bulla Sour Cream Light
400ml · Bulla
Woolworths
$5.95
$14.88 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.95
Lowest
$5.95
Highest
$5.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200ml
$16.50 / L
$3.30
400ml
$14.88 / L
Best value per L
Viewing
$5.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Bulla
Size
400ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$13.29 less per L
Add to cart
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$13.22 less per L
Add to cart
Woolworths
$5.95
Add from Woolies
Light Milk 2L
at Aldi
2L
$3.39
$1.70 / L
$13.18 less per L
Add to cart
Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.75
$1.75 / L
$13.13 less per L
Add to cart