Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Light Milk 3L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Light Milk 3L
Coles
Woolworths
Aldi
Dairy & Eggs
At 3 stores
Light Milk 3L
3L · FARMDALE
Cheapest at Woolworths
55% less per L than Coles · $1.65 / L
$4.95
Coles
Light Milk · 2L
$7.30
$3.65 / L
Add from Coles
Woolworths
Woolworths Lite Milk · 3L
$4.95
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$4.95
Lowest
$4.95
Highest
$4.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600ml
$4.32 / L
$2.59
1L
$3.09 / L
$3.09
2L
$1.70 / L
$3.39
2L
$1.70 / L
$3.39
2L
$2.40 / L
$4.79
3L
Cheapest · Woolworths
$4.95
Add from Woolies
$1.65 / L
Cheapest
Add from Woolies
Aldi
This one
$4.95
$1.65 / L
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Aldi ↗
$1.65 / L
Best value per L
Viewing
$4.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
FARMDALE
Size
3L
Store brand
No