Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
a2 Milk Full Cream Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
a2 Milk Full Cream Milk
Dairy & Eggs
a2 Milk Full Cream Milk
3L · a2
Woolworths
$10.50
$3.50 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.50
Lowest
$10.50
Highest
$10.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1L
$4.10 / L
$4.10
1L
$4.10 / L
$4.10
2L
$3.65 / L
$7.30
2L
$3.65 / L
$7.30
2L
$3.65 / L
$7.30
3L
$3.50 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$1.91 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.85 less per L
Add to cart
Woolworths
$10.50
Add from Woolies
Viewing
$10.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
a2
Size
3L
Store brand
No
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.85 less per L
Add to cart
Full Cream Milk
at Coles
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.85 less per L
Add to cart