Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cracker Barrel Vintage Cheddar Block Extra Sharp | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Cracker Barrel Vintage Cheddar Block Extra Sharp
Snacks & Confectionery
Cracker Barrel Vintage Cheddar Block Extra Sharp
500g · Cracker Barrel
Woolworths
$11.50
$2.30 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$11.50
Lowest
$11.50
Highest
$11.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$3.88 / 100g
$9.70
250g
$3.88 / 100g
$9.70
500g
$2.30 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$11.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Cracker Barrel
Size
500g
Store brand
No
Woolworths
$11.50
Add from Woolies