Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cracker Barrel Vintage Cheddar Cheese Slices Extra Sharp | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Cracker Barrel Vintage Cheddar Cheese Slices Extra Sharp
Snacks & Confectionery
Cracker Barrel Vintage Cheddar Cheese Slices Extra Sharp
250g · Cracker Barrel
Woolworths
$9.70
$3.88 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$9.70
Lowest
$9.70
Highest
$9.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$3.88 / 100g
Viewing
$9.70
500g
$2.30 / 100g
Best value per 100g
$11.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Cracker Barrel
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Extra Sharp Cheese Block
at Coles
500g
$11.50
$2.30 / 100g
$1.58 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$9.70
Add from Woolies