Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Farmers Buttermilk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Farmers Buttermilk
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Dairy Farmers Buttermilk
600ml · Dairy Farmers
Cheapest at Woolworths
$0.25 less than Coles · $5.25 / L
$3.15
Coles
Buttermilk · 600ml
$3.40
$5.67 / L
Add from Coles
Woolworths
This one
$3.15
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.15
Lowest
$3.15
Highest
$3.15
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Dairy Farmers
Size
600ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Cultured Buttermilk 600ml
at Aldi
600ml
$2.59
$4.32 / L
93.3c less per L
Add to cart
Buttermilk
at Coles
600ml
$2.70
$4.50 / L
75c less per L
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$3.15
Add from Woolies
$5.25 / L
Cheapest
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗