Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Salted Butter | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Macro Organic Salted Butter
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Woolworths own brand
Macro Organic Salted Butter
250g · Macro
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $2.08 / 100g
$5.20
Coles
Salted Butter · 250g
$5.20
$2.08 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.20
Lowest
$5.20
Highest
$5.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Macro
Size
250g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Buttermilk Pancake Mix & Shake 375g
at Aldi
375g
$1.85
49.3c / 100g
$1.59 less per 100g
Add to cart
Buttermilk Pancake Shake Mix
at Coles
350g
$1.85
52.9c / 100g
$1.55 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$5.20
Add from Coles
This one
$5.20
$2.08 / 100g
Add from Woolies
Similar product, same size.
View on Woolworths ↗
Organic Pancake Mix Buttermilk Value Pack
at Coles
1kg
$8.50
85c / 100g
$1.23 less per 100g
Add to cart
Parmentier Potatoes With Herb Butter
at Coles
500g
$5.00
$1.00 / 100g
$1.08 less per 100g
Add to cart